Ülkü Çoban kimdir nereli kaç yaşında?

featured

KRT TV sunucusu Ülkü Çoban kimdir? KRT TV sabah haberleri sunucusu Ülkü Çoban kimdir? İşte Ülkü Çoban’ın biyografisi…

Ülkü Çoban kimdir? KRT TV‘nin sabah haberleri programı, hafta içi her gün 08.00-11.00’da ekrana geliyor. Programın sunuculuğunu ise Ülkü Çoban yapıyor. KRT TV‘nin daimi izleyicileri, sabah ekranlarında gördükleri Ülkü Çoban ile ilgili ayrıntıları merak ediyor. Ülkü Çoban kimdir? İşte ayrıntılar…

KRT TV sunucusu Ülkü Çoban kimdir?

Ülkü Çoban, 20 Ocak 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Kabataş Erkek Lisesi’nde tamamlayan Çoban, 2002 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimine ise 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Radyo ve Sinema Bölümü’nde başlayarak, bu bölümden 2008 yılında mezun olmuştur.

Ülkü Çoban kariyeri

Mezuniyetinin ardından birçok işte çalışan Ülkü Çoban, 2015 yılında Yurt TV kanalında, 2015 Nisan’da haber spikeri, program sunucusu olarak çalışmaya başlamış ve Temmuz 2017’ye kadar bu kanal bünyesinde çalışmıştır. Bu dönemlerde Yurt gazetesinde muhabir olarak görev yapmıştır. 2017 yılının Temmuz ayında ise Flash TV’de haber spikerliği olarak çalışmıştır. Ülkü Çoban son olarak KRT TV ekranlarında haber sunuculuğu olarak görevine devam etmektedir.

Ülkü Çoban evli mi?

KRT TV ekranlarının başarılı sunucusu Ülkü Çoban, Yönetmen Tufan Zarneshan ile evlidir.

Ülkü Çoban instagram hesabı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan güzel sunucu Ülkü Çoban’ın instagram hesabına aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ülkü Çoban (KRT TV sunucusu) instagram hesabı (TIKLAYINIZ)

3
mutlu
Mutlu
1
_zg_n
Üzgün
1
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
2
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir