Zuhal Topal Yemekteyiz Bilge kimdir? Bilge Kurt kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Bilge kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz Bilge Kurt ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Bilge kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın üçüncü gün yarışmacısı Bilge, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Bilge kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Bilge nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Maysa Hudaykulyyeva Kaya, Mehmet Aksoy, Bilge Kurt, Zeynep Billur Uludağ, Oğuz Kızıklı oldu.

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 40 puan alan yarışmacı Bilgehan Bey 15.000 TL ödülün sahibi olmuştu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Bilgehan kimdir? Bilgehan Coşkuner kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ BİLGE KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bilge kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Bilge Hanım’ı merak ediyor. Bilge Hanım 28 yaşındadır ve aşçıdır. İstanbul Tuzla’da yaşamaktadır ve aslen Artvin Hopalıdır. Aksaray Üniversitesi aşçılık bölümü mezunudur. Tuzla’da Meksika restoranında çalışmaktadır ve yaklaşık 8 yıldır bu sektörde çalışmaktadır.

Önceki yıllarda da yine Yemekteyiz yarışmasına katılan ve birinci olan Bilge Kurt, kendisini aniden sinirlenen ve parlayan bir karakter olarak tanımlamıştır. Menüde ne yazılırsa önüne onun gelmesini istemektedir. Özellikle ‘ben gurmeyim’ diyenlere sinir olduğunu söylemektedir.

Bilge Hanım ayrıca şunları dile getirmektedir:

“Yemek yapmaya lisedeyken başladım. Annemden görerek ve merakla başladım. Eğitimini aldım, okulunu okudum, birçok dünya mutfağında çalıştım. Bazı ürünlerin neyde ne yakışır ya da kıvamının nasıl olması gerektiğini bildiğim için ona göre yorum yapacağım. Bu haftaki yarışmacılarda benim gibi profesyonel ve bu işin eğitimini almış biri olmadığı için kendime çok fazla güveniyorum.”

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ BİLGE’NİN MENÜSÜ

  • Yeşil kabak çorbası
  • Mac and cheese
  • Vişneli bonfile sarma
  • Patates püresi
  • Portakal soslu salata
  • Malaga

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 113. BÖLÜM İZLE

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
1
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir