Zuhal Topal Yemekteyiz Büşra kimdir? Büşra Karabulak kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Büşra kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz Büşra Karabulak ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Büşra kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın üçüncü gün yarışmacısı Büşra, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Büşra kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Büşra Karabulak nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Safter Karabetça, Bedriye Akçay, Büşra Karabulak, Gül Dil, Batuhan Kutlusoy oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ BÜŞRA KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Büşra kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Büşra Hanım’ı merak ediyor. Aslen Elazığlıdır ve yarışmaya İstanbul Çekmeköy’den katılmaktadır. Büşra Karabulak evlidir ve 1 kız çocuğu bulunmaktadır. Büşra Hanım kendisini tanıtırken duygusal ve net bir karakter olduğunu ancak üzerine fazla gelinirse ağlayabileceğini belirterek, “Hijyen takıntım var. Kıl tüy olayından üstüme gelirlerse ağlayabilirim. Ben harika yemek yaparım. Mahallede sırf el açması için bana geliyorlar. El açmalarım çok güzel.” ifadelerini kullanmıştır. (Devamı gelecek…)

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ BÜŞRA’NIN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 36 puan alan yarışmacı Maysa Hanım 15.000 TL ödülün sahibi olmuştu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Maysa kimdir? Maysa Kaya kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 118. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir