Zuhal Topal Yemekteyiz Emrah kimdir? Emrah Burak kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Emrah kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz Emrah Burak ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Emrah kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın üçüncü gün yarışmacısı Emrah, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Emrah kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Emrah Burak nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Gülnaz Turayeva, Sevdiye Becce Şatıroğlu, Emrah Burak, Nesli Nur Nar ve Mehmet Ali Çelebi oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ EMRAH KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Emrah kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Emrah Bey’i merak ediyor. Emrah Burak 27 yaşındadır. 8 aylık evlidir ve eşiyle bir çocuk beklemektedirler. (Devamı gelecek)

Emrah Bey kendisini tanıtırken zor beğenen ve çok eleştiren biri olduğunu belirterek, “Masada konuşulması lazım ama neye konuşulması lazım? Güzelse güzel, değilse değil. Bunların sürekli söylenmesi lazım. Konuşmayan arkadaşlar olursa onları sürekli dürteceğiz ki konuşsunlar. Bu sefer kendi gününe hazırlık yapmış gibi oluyor. Haa o zaman işler değişir. Ona göre bakacağız” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ EMRAH’IN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 43 puan alan Ayfer Hanım 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Ayfer kimdir? Ayfer Ustaoğlu kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 133. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir