Zuhal Topal Yemekteyiz Gül kimdir? Gül Dil kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Gül kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz Gül Dil ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Gül kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın dördüncü gün yarışmacısı Gül, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Gül kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Gül Dil nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Safter Karabetça, Bedriye Akçay, Büşra Karabulak, Gül Dil, Batuhan Kutlusoy oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ GÜL KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gül kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Gül Hanım’ı merak ediyor. Gül Dil aslen Özbekistan Taşkentlidir. Türkiye’ye 13 yıl önce gelmiştir. Ülkemizde evlendikten sonra burada yaşamaya başlamıştır. Üç çocuğu bulunmaktadır ve yarışmaya İstanbul Maltepe’den katılmaktadır. Gül Hanım kendisini tanıtırken suların önden doldurulmasını istemediğini, çünkü toz olduğunu belirtmiştir. (Devamı gelecek…)

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ GÜL’ÜN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 36 puan alan yarışmacı Maysa Hanım 15.000 TL ödülün sahibi olmuştu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Maysa kimdir? Maysa Kaya kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 119. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir