Zuhal Topal Yemekteyiz Hatice kimdir? Hatice Bilman kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Hatice kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz Hatice Bilman ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Hatice kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın dördüncü gün yarışmacısı Hatice, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Hatice kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Hatice Bilman nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Serdar Karakoç, Esmehan Gökçe Öztekin, Gülderen Kara, Hatice Bilman, Seda Meral oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ HATİCE KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hatice kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Hatice Hanım’ı merak ediyor. Hatice Bilman 37 yaşındadır ve Bursa’da yaşamaktadır. Evli ve 3 çocuk annesidir. (Devamı gelecek)

Hatice Hanım kendisinden bahsederken, ” Sinirli birisiyim. Sakin bir yapım var diyemem. Herkesin damarına basın ama benimkine asla. Çünkü mahvederim. Haksız eleştirilere asla gelemem. Deli damarım var yani. Sırf eleştirmek adına bilgisi olmadan konuşurlarsa bozarım” iadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ HATİCE’NİN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil.

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 28 puan alan yarışmacı Bedriye Hanım 15.000 TL ödülün sahibi olmuştu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Bedriye kimdir? Bedriye Akçay kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 124. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir