Zuhal Topal Yemekteyiz Hava kimdir? Hava Kasım kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Hava kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz Hava Kasım ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Hava kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın dördüncü gün yarışmacısı Hava, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Hava kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Hava Kasım nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Furkan Yavuz, Ülkü Naz Eski, Elif Kahrıman, Hava Kasım ve Sultan Çakır oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ HAVA KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hava kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Hava Hanım’ı merak ediyor. Hava Kasım ev hanımıdır. Gıda teknikerliği bölümünden mezun olmuş ve kısa bir süre şef yardımcılığı yapmıştır. Aslen Giresunlu olan Hava Hanım, Üsküdar’da oturmaktadır. Hava Hanım 4 yıllık evlidir ve 3 yaşında çocuğu bulunmaktadır.

zuhal topal yemekteyiz hava

Hava Hanım, “Ben araştırmayı çok severim. Dedektif gibiyimdir kesinlikle. her şeyi araştırırım, boş gitmem. Şef yardımcılığı yaptım ancak bire bir içine girmedim. Ama yemeklerin içeriğini çok iyi bilirim. Neyin ne kadar koyulacağını çok iyi bilirim. Ben gramaj üzerine çalıştığım için, gramajları çok iyi bilirim. Tadını, tuzunu ne kadar katacaksa onu çok iyi biliyorum. O yüzden menüde ufak hataları kabul etmeyeceğim açıkçası. ” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ HAVA’NIN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 37 puan alan Mesut Bey 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Mesut kimdir? Mesut Özer kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 149. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir