Zuhal Topal Yemekteyiz İsmail kimdir? İsmail Keskin kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı İsmail kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz İsmail Keskin ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz İsmail kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın üçüncü gün yarışmacısı İsmail, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz İsmail kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı İsmail Keskin nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Muhammet Berfu Savaş, Nur Banu Doğan, İsmail Keskin, Mesut Özer ve Süleyman Toprak Karadeniz oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ İSMAİL KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsmail kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler İsmail Bey’i merak ediyor. İsmail Keskin iki yıllık aşçılık bölümünden mezundur. Profesyonel bir mutfakta aşçı olarak çalışmaktadır. Çalışma alanı ızgara, hamburger ve pizzadır. İsmail Bey daha önce de yarışmaya katılmış ve birinci olmuştur.

İsmail Bey, “Bu hafta aşçılarla yarışıyoruz. Hepsi profesyonel mutfaktan geliyor, çalışmış insanlar. Çok daha heyecanlıyım çünkü kendi haftamda bu kadar işi bilen insanlar yoktu, kazanacağıma daha çok emindim. Şimdi de eminim, kendime güveniyorum. Çevrem bana tedbirli ol, dikkatli ol, aşçılar yarışıyor dedi ama ben kendime güvendikten sonra hiçbir şeyin önemi yok” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ İSMAİL’İN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 32 puan alan Oğuzhan Bey 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Oğuzhan kimdir? Oğuzhan Öner kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 143. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir