Zuhal Topal Yemekteyiz Oğuzhan kimdir? Oğuzhan Öner kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Oğuzhan kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz Oğuzhan Öner ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Oğuzhan kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın dördüncü gün yarışmacısı Oğuzhan, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Oğuzhan kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Oğuzhan Öner nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Canan Yılmaz Yoldaş, Gökhan Aydın, Gizem Özgür, Oğuzhan Öner ve Özge Esin oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ OĞUZHAN KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Oğuzhan kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Oğuzhan Bey’i merak ediyor. Oğuzhan Bey’in esnaf lokantası vardır. Aslen Giresunludur. (Devamı gelecek)

Oğuzhan Bey kendisini tanıtırken, “Sezonun en şansız yarışmacıları olarak düşünüyorum, ben olduğum için bu hafta. Çok eleştireceğim. Her şeylerine çok bakacağım. Benim için eleştiri yapmak yada beni eleştirmeleri, hiçbir şekilde benim puanımı etkilemeyecek. Kendi günümde de herhalde, onların hepsini birbirine katıp, kendime yorum yaptırtmamayı düşünüyorum” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ OĞUZHAN’IN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 31 puan alan Gülnaz Hanım 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Gülnaz kimdir? Gülnaz Turayeva kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 139. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir