Zuhal Topal Yemekteyiz Yeşim kimdir? Yeşim Dönmez nereli, kaç yaşında?

TV8'deki Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının yarışmacılarından Yeşim izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Yeşim Dönmez kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

featured

Zuhal Topal Yemekteyiz Yeşim kimdir? Zuhal Topal’ın sunduğu ile Yemekteyiz yarışmasındaki Yeşim Dönmez kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor? TV8’de yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programının yarışmacılarından Yeşim Dönmez izleyiciler tarafından merak edildi. İşte Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeşim Dönmez’in yaşı, memleketi, mesleğiyle ilgili tüm bilgiler…

15 BİN TL BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA

Yemeklerinin lezzetine ve görselliğine güvenenlerin yarışması Zuhal Topal’la Yemekteyiz her hafta içi TV8’de büyük ilgiyle izleniyor.

Ekranların sevilen sunucusu Zuhal Topal’ın sunduğu “Yemekteyiz” yarışmasında her hafta birbirinden iddialı ve becerikli 5 yarışmacı, el lezzetine güvenerek hazırladıkları iddialı menülerle rakiplerinin önüne geçmeyi amaçlıyor.

Birbirinden iddialı ve hırslı yarışmacıların sundukları nefis yemeklerin sonrasında haftanın finalinde en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor.

GEÇEN HAFTANIN KAZANANI

Zuhal Topal’ın sunduğu Yemekteyiz yarışmasının 3-7 Ocak 2022 tarihli hafta finalinde toplam 33 puan alan yarışmacı Faruk Eldem 15.000 TL ödülün sahibi olmuştu.

TIKLAYINIZ >> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Faruk kimdir? Faruk Eldem nereli, kaç yaşında?

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ YEŞİM DÖNMEZ KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Zuhal Topal Yemekteyiz Yeşim Dönmez 35 yaşındadır. Muhasebeci olan Yeşim Hanım, bebeği dünyaya geldikten sonra son 2 yıldır ev hanımlığı yapmaktadır. Aslen Diyarbakırlıdır. Kuzeni Rana Hanım’ın evinde yaşıyor.

Vaktinin çoğunu yaramazlık yapan evladının peşinde geçirdiğini söyleyen Yeşim Dönmez, bunun dışında kendisine ayırdığı vakitler olduğunu da belirtiyor. Bu vakitlerde genellikle kahve içtiğini, sevdiği müzikleri dinlediğini, kitap okuduğunu söylüyor.

İnsanların el lezzeti olduğuna inandığını dile getiren Yeşim Dönmez, ailesinde ‘doğduğu topraklardan gelen’ farklı bir el lezzeti olduğunu savunuyor. 2 yıl öncesine kadar yemek yapmayı bilmediğini, köfte makarna gibi günü geçiştirme amaçlı yemekler yaptığını söyleyen Yeşim Hanım, artık daha detaylı, güzel ve spesifik şeyler yapabildiğini iddia ediyor.

Karakter olarak hiçbir zaman susan, sinen bir insan olmadığını vurgulayan Yeşim, evine gelen misafirlere saygıda kusur etmeyeceğini ancak bunun da susup oturacağı anlamına gelmediğini ifade ediyor.

Zuhal Topal Yemekteyiz Yeşim Dönmez evli ve bir çocuk annesidir.

Yeşim hanım kendini tanıtırken şunları dile getiriyor:

“Genel olarak sırf konuşmuş olmak için konuşan tipler sinirimi bozuyor. Haksız yere eleştiri yapanlar, olmuş bir şeye sırf puan kırmak için olmamış diyen insanlar…Yani ben durumlarda çok fazla sessiz kalamıyorum. Kendi günümde sessiz kalmayacağım ama başkasının masasında da haksız yere yapılan eleştiri gördüğüm zaman kendimi tutamayabilirim.”

Yemekteyiz yarışmasının sevilen dış sesi Gürbüz ise Yeşim hanımın; dediğim dedik, her şeyi ben bilirim diyen insanları hiç sevmediği, mutfaklara girilmesinden de hiç hoşlanmadığı belirmiştir. Ayrıca Yeşim hanımın eşinin kıskanç olduğunu ve yarışmada erkeklerle diyaloğa girmesini istemediğini söylemiştir.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ YEŞİM’İN MENÜSÜ

Henüz belli olmadı.

YEMEKTEYİZ 89. BÖLÜM YEŞİM DÖNMEZ (13 OCAK)

Henüz yayınlanmadı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir