En Hamarat Benim Aysun kimdir? Aysun Kabataş kaç yaşında, nereli?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Aysun Kabataş yorumlarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Aysun kimdir? En Hamarat Benim Aysun Kabataş kaç yaşında, nereli? İşte Aysun Hanım hakkında merak edilenlerin detayı...

featured

‘En Hamarat Benim Aysun kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Aysun Kabataş, yorumlarıyla ekran başındaki izleyiciler tarafından çok merak edildi. Peki En Hamarat Benim Aysun kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Aysun Kabataş kaç yaşında, nereli? İşte tüm ayrıntılar..

Fox TV ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları; Nalan Lamba, Aysun Kabataş, Oğuzhan Arcanlı, Gökhan Miraç Kaçıran, Şengül Arslan Otay oldu.

EN HAMARAT BENİM AYSUN KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Aysun Kabataş yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Haftanın ikinci yarışmacısı olan Aysun Hanım 44 yaşındadır ve ev hanımıdır. Selanik göçmeni olan Aysun Hanım 25 yıllık evlidir. Aysun Kabataş kendisini tanıtırken, “Yemeğim de iyidir ama temizliğim bir başkadır. El becerim olduğu için kendime güveniyorum. Kadir Bey bunu görecek, onaylayacak. Temizliğime ve yemeğime çok güvendiğim için bu programa katıldım.” ifadelerini kullanmıştır.

EN HAMARAT BENİM AYSUN YEMEK MENÜSÜ

  • Henüz belli değil.

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen hafta 15 bin TL’lik büyük ödülün sahibi Şenay Emektar oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Şenay kimdir? Şenay Emektar kaç yaşında, nereli

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir