En Hamarat Benim Betül kimdir? Betül Börcek kaç yaşında, nereli

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Betül Börcek izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Betül kimdir? En Hamarat Benim Betül Börcek kaç yaşında, nereli? İşte Betül Hanım hakkında merak edilenlerin detayı...

featured

‘En Hamarat Benim Betül kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Betül Börcek, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Betül kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Betül kaç yaşında, nereli? İşte tüm ayrıntılar..

Fox TV ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları; Betül Börcek, Sevim Aydemir, Kübra Sarıkaya, Şenay Emektar, Cem Üçgüler oldu.

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen hafta 15 bin TL’lik büyük ödülün sahibi Neriman Yılmaz oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Neriman kimdir? Neriman Yılmaz nereli, kaç yaşında?

EN HAMARAT BENİM BETÜL KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Betül Börcek genç bir yarışmacı olması ve sevecen tavırları sebebiyle izleyicilerin dikkatini çekti. Betül Hanım 25 yaşındadır ve ev hanımıdır. İzmit’te doğup büyüyen ve aslen Karslı olan Betül Hanım 1 buçuk yıllık evlidir.

Betül Hanım kendisini tanıtırken şu ifadeleri kullanıyor:

“Dağınıklığa o kadar tahammülüm yok ki çocukken kardeşimin dağıttığı eşyaları balkondan aşağı fırlatmıştım. Annem çalıştığı için sürekli yemek yaptım. Lezzetli yemekler yaparım, özellikle tatlıları her gün yaparım. Her gün farklı farklı şeyler denerim.

Kafama koyduğum her şeyi mutlaka yaparım. Kafama da koyduğum bu yarışmayı mutlaka ben kazanacağım.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir