En Hamarat Benim Emre kimdir? Emre Altın kaç yaşında, nereli?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Emre Altın yorumlarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Emre kimdir? En Hamarat Benim Emre kaç yaşında, nereli? İşte Emre Bey hakkında merak edilenler...

featured

‘En Hamarat Benim Emre kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Emre Altın, yorumlarıyla ekran başındaki izleyiciler tarafından çok merak edildi. Peki En Hamarat Benim Emre kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Emre kaç yaşında, nereli? İşte tüm ayrıntılar..

Fox TV ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları; Evrim Özmen, Emre Altın, Shamim Khalillou, Hayriye Güven, Songül Pınargözü oldu.

EN HAMARAT BENİM EMRE KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Emre Altın yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Haftanın üçüncü yarışmacısı olan Emre Bey 22 yaşındadır ve aşçıdır. Emre Bey aslen Tokatlıdır. Hem lisede hem de üniversitede aşçılık eğitimi almıştır.

Emre Altın kendisini tanıtırken, “Temiz halı benim için çok önemli. Üzerinde süpürge izi olan halı beni çok rahatlatır. Bir evi temiz gösteren en önemli şey perdelerdir. 7 yaşından beri mutfaktayım. Orada kendimi çok mutlu hissediyorum. Yemeği yapmak kadar, sunması da çok önemlidir. Bu yüzden sunuma çok dikkat ederim. Sakın sessizliğimi hafife almayın, sivri dilliyimdir” ifadelerini kullanmıştır.

Emre Altın instagram hesabını @emrraltn adresinden takip edebilirsiniz.

EN HAMARAT BENİM EMRE YEMEK MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen hafta 15 bin TL’lik büyük ödülü, 25 puan alarak kazanan Kaan Bey oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Kaan kimdir? Kaan Dursun kaç yaşında, nereli?

EN HAMARAT BENİM 152. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir