En Hamarat Benim Ferah kimdir? Ferah Tunçoğlu nereli, kaç yaşında?

Fox TV'deki En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Ferah izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Ferah Tunçoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar...

featured

Fox TV izleyicileri ‘En Hamarat Benim Ferah kimdir?’ sorusunun cevabını araştırıyor. Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Ferah Tunçoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Fox TV’de yayınlanan En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Ferah Tunçoğlu izleyiciler tarafından merak edildi. İşte En Hamarat Benim Ferah hanım hakkında detaylı bilgiler…

15 BİN TL BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim her hafta içi Fox TV’de büyük ilgiyle izleniyor.

Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunduğu “En Hamarat Benim” yarışmasında her hafta birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösteriyor.

Evler pırıl pırıl olduktan sonra ise iş mutfakta hünerleri sergilemeye geliyor. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer yemek saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlıyor. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor.

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının ilk yarışmasında, 10-14 Ocak haftasında 15 bin TL’lik büyük ödülü 23 puan ile kazanan İlknur Kılıçkara oldu.

TIKLAYINIZ >> En Hamarat Benim İlknur kimdir? İlknur Kılıçkara nereli, kaç yaşında?

EN HAMARAT BENİM FERAH KİMDİR?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının üçüncü gününde ev sahibi olan Ferah Tunçoğlu yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti ve ‘En Hamarat Benim Ferah kimdir?’ sorusunun cevabı aranmaya başlandı.. Ferah hanım 56 yaşındadır ve ev hanımıdır. 35 yıllık evli olan Ferah Tunçoğlu, 1 çocuk annesidir. Ferah hanım aslen Siirtlidir.

Ferah hanımın eşi 3 buçuk sene önce lenf kanserinden vefat etmiştir. Birbirlerini çok sevdiklerini söyleyen Ferah hanım, eşini anlatırken göz yaşlarını tutamamıştır.

Ferah hanım temizlik ve yemek konusundaki iddiasını belirterek şunları dile getiriyor:

“Temizlik yapmaktan 5 ameliyat geçirdim. Bu konuda kendimi tek geçerim. Yemeklerimi tek geçerim. Bu bilinmiş ve kanıtlanmıştır. Yarışmanın yemek birincisi ben olacağım.”

KADİR EZİLDİ İLE EN HAMARAT BENİM 111. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir