En Hamarat Benim Gönül kimdir? Gönül Coşkun nereli, kaç yaşında?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki üçüncü gün yarışmacısı Gönül Coşkun iddialı açıklamalarıyla dikkat çekti. Peki En Hamarat Benim Gönül kimdir? En Hamarat Benim Gönül Coşkun kaç yaşında, nereli? İşte Gönül Coşkun hakkında merak edilenler...

featured

En Hamarat Benim Gönül Coşkun kimdir? Fox TV ekranlarında her hafta içi ilgiyle izlenen Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Gönül Coşkun, temizlik ve hamaratlık konusundaki iddialı sözleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı ve izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Gönül kimdir? Gönül Coşkun kaç yaşında, nereli? Haftanın üçüncü yarışmacısı Gönül Coşkun hakkındaki merak edilen tüm ayrıntılar haberimizde…

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı, önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini yapıyor. Evler temizlendikten sonra ise mutfakta hünerlerini sergiliyor. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar ayrıca çay saati için de birbirinden nefis yiyecekler hazırlıyor, sofralar kuruyor. Haftanın finalinde ise en yüksek puanı alan yarışmacı, 20 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor.

Fox TV‘de her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’in bu haftaki yarışmacıları; Gamze Çetinkal, Gönül Coşkun, Seda Ayar, Mehmet Eşref Mısırlıoğlu ve Halime Yıldırım oldu.

EN HAMARAT BENİM GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen hafta 20 bin TL’lik büyük ödülü Selda Hanım kazandı.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Selda kimdir? Selda Oral nereli, kaç yaşında?

EN HAMARAT BENİM GÖNÜL COŞKUN KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Gönül Coşkun, 27 yaşında ve ev hanımıdır. Aslen Ardahanlı olan Gönül Coşkun 6 yıldır Bursa’da yaşamaktadır. Gönül Hanım 6 yıllık evli olup, 2 buçuk yaşında bir oğlu vardır.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Gamze kimdir? Gamze Çetinkal nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Seda kimdir? Seda Ayar nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Mehmet Eşref kimdir? Mehmet Eşref Mısırlıoğlu nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Halime kimdir? Halime Yıldırım nereli, kaç yaşında?

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir