En Hamarat Benim Mehmet Eşref kimdir? Mehmet Eşref Mısırlıoğlu nereli, kaç yaşında?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki son gün yarışmacısı Mehmet Eşref Mısırlıoğlu iddialı açıklamalarıyla dikkat çekti. Peki En Hamarat Benim Mehmet kimdir? En Hamarat Benim Mehmet Eşref Mısırlıoğlu kaç yaşında, nereli? İşte Mehmet Eşref hakkında merak edilenler...

featured

En Hamarat Benim Mehmet Eşref kimdir? Fox TV ekranlarında her hafta içi ilgiyle izlenen Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Mehmet Eşref Mısırlıoğlu, temizlik ve hamaratlık konusundaki iddialı sözleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı ve izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Mehmet Eşref kimdir? Mehmet Eşref Mısırlıoğlu kaç yaşında, nereli? Haftanın son yarışmacısı Mehmet Eşref Mısırlıoğlu hakkındaki merak edilen tüm ayrıntılar haberimizde…

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı, önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini yapıyor. Evler temizlendikten sonra ise mutfakta hünerlerini sergiliyor. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar ayrıca çay saati için de birbirinden nefis yiyecekler hazırlıyor, sofralar kuruyor. Haftanın finalinde ise en yüksek puanı alan yarışmacı, 20 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor.

Fox TV‘de her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’in bu haftaki yarışmacıları; Gamze Çetinkal, Gönül Coşkun, Seda Ayar, Mehmet Eşref Mısırlıoğlu ve Halime Yıldırım oldu.

EN HAMARAT BENİM GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen hafta 20 bin TL’lik büyük ödülü Selda Hanım kazandı.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Selda kimdir? Selda Oral nereli, kaç yaşında?

EN HAMARAT BENİM MEHMET EŞREF KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Mehmet Eşref Mısırlıoğlu, 41 yaşında ve depo sorumlusu olarak çalışmaktadır. Mehmet Bey 15 yıllık evli olup, iki çocuk babasıdır.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Gamze kimdir? Gamze Çetinkal nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Gönül kimdir? Gönül Coşkun nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Seda kimdir? Seda Ayar nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Halime kimdir? Halime Yıldırım nereli, kaç yaşında?

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir