En Hamarat Benim Servet kimdir? Servet Kaya nereli, kaç yaşında?

Fox TV'deki En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Servet Kaya izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Servet Kaya kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

featured

En Hamarat Benim Servet kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Servet Kaya kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Fox TV’de yayınlanan En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Servet Kaya izleyiciler tarafından merak edildi. İşte En Hamarat Benim Servet Hanım hakkında ayrıntılı bilgiler…

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

20-24 Aralık tarihlerindeki Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programında 15 bin TL’lik büyük ödül 2’ye bölünmüştü. Yarışmanın kazananları Betül Hanım ve Mukaddes Hanım olmuştu.

EN HAMARAT BENİM YARIŞMACISI SERVET KAYA KİMDİR?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim Servet Kaya, yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Servet Hanım 35 yaşında ve ev hanımıdır. Aslen Kahramanmaraş Elbistanlıdır. 4 çocuk annesidir.

Su lekesine asla dayanamadığını söyleyen Servet Hanım, çocuklar ellerini yıkadığında peşlerinden havluyla dolaştığını söylüyor ve elinden bez düşmediğini belirtiyor.

Oldukça iddialı bir yarışmacı olduğunu söyleyen Servet Kaya, kendine bir rakip göremediğini, diğer yarışmacıların kendisinden korkması gerektiğini savunuyor.

En Hamarat Benim yarışmacısı Servet Kaya

0
mutlu
Mutlu
1
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir