Zuhal Topal Yemekteyiz Bahar kimdir? Bahar Demir kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacılarından Bahar Demir iddialı konuşmalarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Bahar Demir kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Bahar Hanım hakkında merak edilenler...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Bahar kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın beşinci gün yarışmacısı Bahar, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Bahar kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Bahar Demir nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Pınar Başoğlu, Bilge Kılıç, Muhammet Gök, Kenan Temizkan ve Bahar Demir oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ BAHAR KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bahar kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Bahar Hanım’ı merak ediyor. Bahar Demir 24 yaşında ve ev hanımıdır. Aslen Bitlisli olup İstanbul Üsküdar’da oturmaktadır. Bahar Hanım evli olup, 1 kız çocuğu sahibidir.

Bahar Hanım, “Bu yarışmada çok alaycı tipleri sevmiyorum. Menülerine dikkat etmeleri lazım. Basit yemeklerle, bir pilavla gelemezler. Çünkü burası bir yemek yarışması, dikkat etmesi lazım. Herkes ona göre hazırlanıyor, emek veriliyor. Buna dikkat edilmesi lazım” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ BAHAR’IN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 34 puan alan Yusuf Gökkuş 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Yusuf kimdir? Yusuf Gökkuş kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir