En Hamarat Benim Hayriye kimdir? Hayriye Güven kaç yaşında, nereli?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Hayriye Güven yorumlarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Hayriye Güven kimdir? En Hamarat Benim Hayriye kaç yaşında, nereli? İşte Hayriye Hanım hakkında merak edilenler...

featured

‘En Hamarat Benim Hayriye kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Hayriye Güven, yorumlarıyla ekran başındaki izleyiciler tarafından çok merak edildi. Peki En Hamarat Benim Hayriye kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Hayriye kaç yaşında, nereli? İşte tüm ayrıntılar..

Fox TV ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları; Evrim Özmen, Emre Altın, Shamim Khalillou, Hayriye Güven, Songül Pınargözü oldu.

EN HAMARAT BENİM HAYRİYE KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Hayriye yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Haftanın beşinci yarışmacısı olan Hayriye Hanım 64 yaşındadır ve emeklidir. Hayriye Hanım 41 yıllık evlidir ve 2 çocuğu bulunmaktadır. Aslen Rize Ardeşenlidir.

Hayriye Güven kendisini tanıtırken, “Ben 64 yaşındayım ama kendime güveniyorum. İncik cincik arasınlar, umurumda değil. Ben iyi yemek yapıyorum. Yemek konusunda iddialıyım. Kulp bulmaya çalışacaklar ama bulamayacaklar. Bulsalar da umurumda değil. Rize Ardeşenliyim, hamaratlık nedir bende görün” ifadelerini kullanmıştır.

EN HAMARAT BENİM HAYRİYE YEMEK MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen hafta 15 bin TL’lik büyük ödülü, 25 puan alarak kazanan Kaan Bey oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Kaan kimdir? Kaan Dursun kaç yaşında, nereli?

EN HAMARAT BENİM 152. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir