En Hamarat Benim Meryem kimdir? Meryem Pınar Güler nereli, kaç yaşında?

En Hamarat Benim programının bu haftaki iddialı yarışmacısı Meryem Pınar Güler, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. İşte Meryem Hanım hakkında bilgiler...

featured

En Hamarat Benim Meryem Pınar Güler yaptığı konuşmalar ve iddialı yorumlarla haftanın en dikkat çeken yarışmacısı oldu. Peki En Hamarat Benim Meryem kimdir? Meryem Pınar Güler nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte ayrıntılar…

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı, önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin denetiminde kendi evlerinin temizliğini yapıyor. Evler temizlendikten sonra ise mutfakta hünerler sergileniyor. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar ayrıca çay saati için de birbirinden nefis yiyecekler hazırlıyor, sofralar kuruyor. Haftanın finalinde ise en yüksek puanı alan yarışmacı, 20 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor.

Fox TV‘de her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’in bu haftaki yarışmacıları; Lalegül Tanır, Meryem Pınar Güler, Elif Ünsal, Merve Bayrak ve Derya Sakallı oldu.

en hamarat benim meryem pınar güler kimdir?

EN HAMARAT BENİM MERYEM PINAR GÜLER KİMDİR?

Meryem Pınar Güler 32 yaşındadır ve aslen Malatyalıdır. 2 çocuk annesi olan Meryem Hanım 10 yıllık evlidir ve influencer olarak iş yapmaktadır.

Meryem Hanım, “Hamarat olduğuma inanıyorum. Daha doğrusu pratik olmak zorundayım. 2 çocuğum olduğundan dolayı her şeyi hızlıca hallediveriyorum” ifadelerini kullanmıştır.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Lalegül kimdir? Lalegül Tanır nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Elif kimdir? Elif Ünsal nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Merve kimdir? Merve Bayrak nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Derya kimdir? Derya Sakallı nereli, kaç yaşında?

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir