En Hamarat Benim Sevim kimdir? Sevim Aydemir kaç yaşında, nereli

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Sevim Aydemir izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Sevim kimdir? En Hamarat Benim Sevim Aydemir kaç yaşında, nereli? İşte Sevim Hanım hakkında merak edilenlerin detayı...

featured

‘En Hamarat Benim Sevim kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Sevim Aydemir, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Sevim kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Sevim kaç yaşında, nereli? İşte tüm ayrıntılar..

Fox TV ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları; Betül Börcek, Sevim Aydemir, Kübra Sarıkaya, Şenay Emektar, Cem Üçgüler oldu.

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen hafta 15 bin TL’lik büyük ödülün sahibi Neriman Yılmaz oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Neriman kimdir? Neriman Yılmaz nereli, kaç yaşında?

EN HAMARAT BENİM SEVİM KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Sevim Aydemir yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Sevim Hanım 48 yaşındadır ve ev hanımıdır. Sevim Hanım aslen Ardahanlıdır. 30 yıllık evli olup, 5 tane çocuğu bulunmaktadır.

Sevim Hanım kendisini tanıtırken şu ifadeleri kullanıyor:

“Benim için temizlik çok önemli. Camların kenarlarını kürdanla alırım. Tozları daha detaylı alırım. Yemek yapmayı çok seviyorum. Masa düzenini çok seviyorum. Devamlı yemek yaparım, mutfağımdan hiç eksik olmaz. Hamaratım, elim çabuktur.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir