Prens William dünyanın en seksi kel adamı seçildi

featured

İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre İngiltere kraliyet ailesinden Cambridge Dükü Prens William, ‘Dünyanın En Seksi Kel Adamı” seçildi.

İngiltere’de hizmet veren kozmetik ve cerrahi şirketi Longevita, Google üzerindeki aramaları analiz etti ve dünyanın en seksi kel erkeklerini sıraladı.

38 yaşındaki Prens William’ın ismi, Google arama sonuçlarında listelenen haberler, bloglar ve çevrim içi sayfalarda tam 17,6 milyon kez ‘seksi’ ifadesiyle tanımlanarak kel erkekler arasında birinci sırada yer aldı.

Cambridge Dükü Prens William

Prens William’ın ardından ikinci sırada 8,8 milyon ile boks efsanesi 54 yaşındaki Mike Tyson yer aldı.

Michael Gerard Tyson, eski Amerikalı profesyonel boksör

Üçüncü sırada ise 7,4 milyon ile başta Hızlı ve Öfkeli olmak üzere birçok aksiyon filminin yıldızı 53 yaşındaki Jason Statham yer aldı.

Jason Statham, İngiliz aksiyon, dövüş filmi oyuncusu

20’li yaşlarının başında saçlarını kaybetmeye başlayan Prens William, 29 Nisan 2011’de Catherine Middleton ile evlenmiş ve Kraliçe tarafından kendisine Cambridge Dükü ünvanı verilmişti. Sırasıyla Prens George (22 Temmuz 2013), Prenses Charlotte (2 Mayıs 2015) ve Prens Louis (23 Nisan 2018) olmak üzere 3 çocuk sahibi olan William, kardeşi Harry’nin İngiliz kraliyet ailesinden ayrılarak ABD’ye yerleşmesi ve kraliyet ailesi hakkında ortaya atılan ırkçı suçlamalarının ardından zor günler geçiriyor.

İşte en seksi 10 kel erkek

İnternet üzerinde arama sonuçlarına dayanarak belirlenen listenin ilk 10 sırası ise şöyle:

1-Prens William

2-Mike Tyson

3-Jason Statham

4-Pitbull

5-Michael Jordan

6-Floyd Mayweather

7-John Travolta

8-Bruce Willis

9-Dwayne Johnson

10-Vin Diesel

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir