Zuhal Topal Yemekteyiz Kenan kimdir? Kenan Temizkan kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacılarından Kenan Temizkan iddialı konuşmalarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Kenan Temizkan kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Kenan Bey hakkında merak edilenler...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Kenan kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın dördüncü gün yarışmacısı Kenan, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Kenan kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Kenan Temizkan nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Pınar Başoğlu, Bilge Kılıç, Muhammet Gök, Kenan Temizkan ve Bahar Demir oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ KENAN KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kenan kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Kenan Bey’i merak ediyor. Kenan Temizkan 29 yaşında ve kuafördür. 14 yıldır bayan kuaförlüğü yapmaktadır. Ancak yemek konusunun kendisi için bir tutku olduğunu belirtmektedir. Aslen Mersin Mut’ludur, İstanbul Küçükçekmece’de oturmaktadır. Kenan Bey bekar olup, ailesiyle yaşamaktadır.

Kenan Bey, “Ben çok aksi, sinirli ve kaos yaratan bir insanımdır. Herkese çok karışırım. Özellikle yemeğime çok dikkat edilmesini isterim. Bana az, karşımdakine çok yemek konulursa o benim için çok büyük problemdir.” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ KENAN’IN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 34 puan alan Yusuf Gökkuş 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Yusuf kimdir? Yusuf Gökkuş kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir