Zuhal Topal Yemekteyiz Yusuf kimdir? Yusuf Gökkuş kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacılarından Yusuf Gökkuş iddialı konuşmalarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Yusuf Gökkuş kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Yusuf Bey hakkında merak edilenler...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Yusuf kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın ikinci gün yarışmacısı Yusuf, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Yusuf kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Yusuf Gökkuş nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Mülkiye Bahşi, Yusuf Gökkuş, Hilal Bölüm, Filiz Ergül ve Erdem Direk oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ YUSUF KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yusuf kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Yusuf Bey’i merak ediyor. Yusuf Gökkuş 20 yaşındadır ve özel bir üniversitede gastronomi bölümünde ikinci sınıf öğrencisidir. Aslen Sivaslı olan Yusuf Bey, okulunun yanı sıra bir restoranda çalışmaktadır. Öncelikle dünya mutfağını öğrenmek istediğini, daha sonra ise pastacılık üzerine uzmanlaşma hedefinin olduğunu belirtmiştir.

Yusuf Bey, “Sektörün içinde olduğum için, sektörün içinden olmayanlardan gelen yorumları eleştiririm. Yani bilmiyorsan ona göre yorum yapacaksın” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ YUSUF’UN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 39 puan alan Hava Hanım 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Hava kimdir? Hava Kasım kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 152. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir