Zuhal Topal Yemekteyiz Canan kimdir? Canan Yılmaz Yoldaş kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Canan kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz Canan Yılmaz Yoldaş ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Canan kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın birinci gün yarışmacısı Canan, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Canan kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Canan Yılmaz Yoldaş nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Canan Yılmaz Yoldaş, Gökhan Aydın, Gizem Özgür, Özge Esin ve Oğuzhan Öner oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ CANAN KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Canan kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Canan Hanım’ı merak ediyor. Canan Yılmaz Yoldaş 27 yaşındadır ve hemşiredir. Ayrıca estetik koçluğu yapmaktadır. Canan Hanım evlidir ve bir kız çocuğu bulunmaktadır. Aslen Hakkarilidir, baba tarafında İran kökenleri de vardır. Van’da büyümüştür ve İstanbul’da yaşamaktadır.

Canan Hanım kendisini tanıtırken birçok estetik yaptırdığını belirterek, “Özgüvenim yüksek olduğu için estetik olduğumu herkese söylüyorum ki eskiden de beni görenler tanıyanlar biliyor, fark ediliyor. 12 yıllık hemşireyim. Aynı zamanda arama motorlarında uzman yorumcuyum. Gittiğim her mekana yorum yapıyorum. Yorumlarımla insanlara ışık tutuyorum. Hatta şöyle söyleyeyim, arayıp bana rüşvet teklif ediyorlar, yorumunuzu değiştirin veya silin diye. Ben kesinlikle kabul etmiyorum, benim yorumlarım satılık değil diyorum. Ben aslen Hakkariliyim, evet aşiret kızıyım, evet aynı zamanda aşiret geliniyim. Ama 16 yaşından beri hemşirelik yaptığım için mutfağa girmeye vaktim olmadı. Bir tek hastanede çay demledim. Ben kendime güveniyorum, yemeklerimde iddialıyım” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ CANAN’IN MENÜSÜ

  • Hakkari Yöresine Ait Ayran Aşı Çorbası
  • Van Yöresine Ait Kıymalı Yaprak Sarma
  • Tavuk Meze
  • Van Yöresine Ait İskender Yanında Yoğurtla
  • Mevsim Salata
  • Gelin Çantası

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 31 puan alan Gülnaz Hanım 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Gülnaz kimdir? Gülnaz Turayeva kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 136. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir