Zuhal Topal Yemekteyiz Gülnaz kimdir? Gülnaz Turayeva kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Gülnaz kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz Gülnaz Turayeva ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Gülnaz kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın birinci gün yarışmacısı Gülnaz, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Gülnaz kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Gülnaz Turayeva nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Gülnaz Turayeva, Sevdiye Becce Şatıroğlu, Emrah Burak, Nesli Nur Nar ve Mehmet Ali Çelebi oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ GÜLNAZ KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gülnaz kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Gülnaz Hanım’ı merak ediyor. Gülnaz Turayeva 36 yaşındadır. Önceden hasta bakıcı olarak çalışmıştır. Şimdi ise üniversitede sağlık bölümünde ikinci sınıf öğrencisidir. Ayrıca güzellik uzmanlığı yapmaktadır. Aslen Türkmenistanlı olup, 10 senedir ülkemizde yaşamaktadır. Gülnaz Hanım evli ve 3 çocuk annesidir.

Gülnaz Hanım kendisini tanıtırken, “Çok hırslıyım, zaten istediğimi yaptığım için 35 yaşında hemşire oldum. Terazi burcuyum. Dengeyi çok severim, haksızlığa gelmem. Çünkü bir şey yaptığım zaman hakkının verilmesini isterim. İlk benim günüm, ben evime gelenlere saygısızlık yapmam. Saygı benim görevimdir, edepsizlikte yapmam. Ama inşallah hakkaniyetli olurlar. Yaptığım yemeğin hakkını istiyorum. Ama olur da hakkıma girerlerse, yarından itibaren benden korksunlar” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ GÜLNAZ’IN MENÜSÜ

  • Tavuklu Sade Unaş Çorbası
  • Kıymalı Fitçi
  • Mimoza Salatası
  • Yoğurtlu Kebap
  • Kore Usulü Havuç Salatası
  • Bademli Keşkül

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 43 puan alan Ayfer Hanım 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Ayfer kimdir? Ayfer Ustaoğlu kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 131. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir