Zuhal Topal Yemekteyiz Ebru kimdir? Ebru Akdağ kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Ebru kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz Ebru Akdağ ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Ebru kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın ikinci gün yarışmacısı Ebru, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Ebru kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Ebru Akdağ nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Ecenur Hüner, Ebru Akdağ, Emral Dil, Uğur Erdönmez, Ayfer Ustaoğlu oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ EBRU KİMDİR?

Zuhal Topal Yemekteyiz Ebru kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Ebru Hanım’ı merak ediyor. Ebru Akdağ 34 yaşındadır ve ev hanımıdır. Ebru Hanım 18 yıllık evlidir ve 3 çocuk annesidir. Aslen Kahramanmaraş Elbistanlı olup, yarışmaya İstanbul Sancaktepe’den katılmaktadır. 8 yıl önce ikinci çocuğuna hamileyken bayan kuaförlüğünü bırakmıştır. Kendisini hiperaktif ve deli dolu birisi olarak tanıtmaktadır. Küçüklüğünden beri yemek yaptığını ve yemeklerle arasının iyi olduğunu söylemektedir.

Ebru Hanım masalarda ve yemeklerde tüy çıkmasını asla kabul etmediğini ve beklemekten nefret ettiği için yemeklerin hızlı servis edilmesini istediğini belirterek, “Ben normalde çok iyi bir insanım, çok da sinirliyim. Çok konuşkanım ama sinirlenince de çirkefliğe doğru geçiş yapabilirim. Yemeklerime laf ederlerse katlanamam. Her an kuzu gibiyken, kurt gibi kapabilirim. Başka masalarda haksız eleştiri yaparlarsa, onlara da aynı tepkiyi gösteririm. Benim için sofrada mutlaka el açması olması gerekiyor. Ben çok iddialıyım, masam çok iyi geçecek. 15 bin TL’yi de ben alacağım.” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ EBRU’NUN MENÜSÜ

  • Ayran Aşı Çorba (Yeşil ve Kuru Soğanlı, Aşotlu)
  • Brüksel Dolması (Bulgurlu ve Kıymalı)
  • Yalancı Taco (Kapya Biberli ve Tavuklu)
  • Patlıcan Ezmesi Yatağında Kremalı Mantar Soslu Bonfile
  • Yeşil Salata
  • Kaymak Eşliğinde El Açması Oklava Baklavası

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 29 puan alan yarışmalar Serdar Bey ve Hatice Hanım 15.000 TL ödülü paylaştılar.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Serdar kimdir? Serdar Karakoç kaç yaşında, nereli, mesleği ne?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Hatice kimdir? Hatice Bilman kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 127. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir