Zuhal Topal Yemekteyiz Erdem kimdir? Erdem Direk kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacılarından Erdem Direk iddialı konuşmalarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Erdem Direk kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Erdem Bey hakkında merak edilenler...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Erdem kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın beşinci gün yarışmacısı Erdem, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Erdem kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Erdem Direk nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Mülkiye Bahşi, Yusuf Gökkuş, Hilal Bölüm, Filiz Ergül ve Erdem Direk oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ ERDEM KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Erdem kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Erdem Bey’i merak ediyor. Erdem Direk aslen Çanakkaleli olup, İstanbul Tuzla’da oturmaktadır. Erdem Bey evlidir, eşi İranlıdır ve bir oğlu bulunmaktadır. 25 yıldır yemek yaptığını ve kendisini aşçı gibi gördüğünü belirtmiştir. Aşçı olmak için turizm otelcilik okuduğunu ancak bu bölümü bıraktığını ve normal üniversite hayatına devam ederek, başka bir sektöre geçtiğini söylemiştir. Amatör anlamda iyi bir gurme ve iyi bir aşçı olduğunu iddia etmiştir.

Erdem Bey, “Profesyonel olarak bir aşçılık yapmıyorum. Ama çok fazla misafir ağırlıyorum, çok fazla yemek yapıyorum. Eğer bu hafta karşıma profesyonel bir aşçı çıkarsa çok mutlu olurum. İyi insanlarla yarışmak istiyorum, ben iyiyim çünkü. Benim günümde herkes doyacak, ya ben aç kaldım kimse demeyecek” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ ERDEM’İN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 39 puan alan Hava Hanım 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Hava kimdir? Hava Kasım kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 155. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir