Zuhal Topal Yemekteyiz Gioacchino kimdir? Gioacchino Dell’aquila nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

TV8'deki Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının yarışmacılarından Gioacchino bey izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Gioacchino Dell'aquila kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

featured

Zuhal Topal Yemekteyiz Gioacchino kimdir? Zuhal Topal’ın sunduğu Yemekteyiz yarışmasındaki Gioacchino Dell’aquila kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

TV8’de yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programının yarışmacılarından Gioacchino Dell’aquila izleyiciler tarafından merak edildi. İşte Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gioacchino bey hakkında ayrıntılı bilgiler…

GEÇEN HAFTANIN KAZANANI

Zuhal Topal’ın sunduğu Yemekteyiz yarışmasının 24-28 Ocak 2022 tarihli hafta finalinde toplam 36 puan alan yarışmacı Deniz Çelik 15.000 TL ödülün sahibi olmuştu.

TIKLAYINIZ >> Zuhal Topal Yemekteyiz Deniz kimdir? Sinan Deniz Çelik nereli, kaç yaşında?

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ GIOACCHINO KİMDİR?

Zuhal Topal Yemekteyiz Gioacchino Dell’aquila, yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Haftanın dördüncü yarışmacısı olan Gioacchino bey, 37 yaşındadır ve aşçıdır. İtalyan olan Gioacchino Dell’aquila ülkesinde Gıda Lojistiği ve Gıda Kalite Kontrolü olmak üzere 2 yüksek lisans yapmıştır.

Gioacchino Dell’aquila 10 yıldır Türkiye’de yaşadığını söyleyerek şu ifadeleri kullanıyor:

“Türkiye’ye geldikten sonra daha çok gastronomi eğitmeni olarak çalıştım. Birçok davet ve sunumlarda, farklı farklı üniversitelerde, araştırma kurumlarıyla çalıştım.

GIOACCHINO’NUN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil.

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 104. BÖLÜM İZLE

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir