Zuhal Topal Yemekteyiz Gizem kimdir? Gizem Özgür kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Gizem kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz Gizem Özgür ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Gizem kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın üçüncü gün yarışmacısı Gizem, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Gizem kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Gizem Özgür nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Canan Yılmaz Yoldaş, Gökhan Aydın, Gizem Özgür, Oğuzhan Öner ve Özge Esin oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ GİZEM KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gizem kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Gizem Hanım’ı merak ediyor. Gizem Özgür’ün mesleği fizyoterapisttir. Gizem Hanım aslen Hataylıdır.(Devamı gelecek)

Gizem Hanım kendisini tanıtırken, “Benim yemeklerimi beğenecekler, benim yemeklerimi beğenmeme gibi bir lüksleri yok. Bu yarışmada yeni bir moda oldu. İşte ben bu yemeği yapamadım, çünkü fırının azizliğine uğradım. Bunlar kesinlikle tahammül edemeyeceğim bahaneler. Bunlar kesinlikle puan kırma sebepleri. ” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ GİZEM’İN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 31 puan alan Gülnaz Hanım 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Gülnaz kimdir? Gülnaz Turayeva kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 138. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir