Zuhal Topal Yemekteyiz Gökhan kimdir? Gökhan Aydın kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Gökhan kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz Gökhan Aydın ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Gökhan kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın ikinci gün yarışmacısı Gökhan, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Gökhan kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Gökhan Aydın nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Canan Yılmaz Yoldaş, Gökhan Aydın, Gizem Özgür, Oğuzhan Öner ve Özge Esin oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ GÖKHAN KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gökhan kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Gökhan Bey’i merak ediyor. Gökhan Aydın 30 yaşındadır ve aşçıdır. Artvinlidir ve yine bu şehirde çalışmaktadır. (Devamı gelecek)

Gökhan Aydın’ın Instagram profilini buradan görebilirsiniz.

Gökhan Bey kendisini tanıtırken, “Yaptığım yemeklerin kötü olma şansı çok düşük. 10 yıla yakındır bu sektördeyim, aşçılık yapıyorum. Masa düzeni önemli benim için. Diğer yarışmacılarda yemeklere dikkat edeceğim, çorbanın sıcak soğuk oluşuna, hazır ürünlerin kullanılmasından ziyade bir aşçı olarak elde yapılmasını tercih ederim. ” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ GÖKHAN’IN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 31 puan alan Gülnaz Hanım 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Gülnaz kimdir? Gülnaz Turayeva kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 137. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir