En Hamarat Benim Songül kimdir? Songül Pınargözü kaç yaşında, nereli?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Songül Pınargözü yorumlarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Songül kimdir? En Hamarat Benim Songül kaç yaşında, nereli? İşte Songül Hanım hakkında merak edilenler...

featured

‘En Hamarat Benim Songül kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Songül Pınargözü, yorumlarıyla ekran başındaki izleyiciler tarafından çok merak edildi. Peki En Hamarat Benim Songül kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Songül kaç yaşında, nereli? İşte tüm ayrıntılar..

Fox TV ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları; Evrim Özmen, Emre Altın, Shamim Khalillou, Hayriye Güven, Songül Pınargözü oldu.

EN HAMARAT BENİM SONGÜL KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Songül yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Haftanın ikinci yarışmacısı olan Songül Hanım 48 yaşındadır ve ev hanımıdır. Songül Hanım 33 yıllık evlidir ve 2 çocuğu bulunmaktadır. Aslen Malatyalıdır.

Songül Pınargözü kendisini tanıtırken, “Titizim, düzenliyim. Ben Malatyalıyım, hamur işi benden sorulur. Oklavamı konuşturacağım. Bir saatin içinde, 6-7 çeşit menü çıkarırım, 20 kişiyi kaldırırım. Menümle, temizliğimle iddialıyım” ifadelerini kullanmıştır.

EN HAMARAT BENİM SONGÜL YEMEK MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen hafta 15 bin TL’lik büyük ödülü, 25 puan alarak kazanan Kaan Bey oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Kaan kimdir? Kaan Dursun kaç yaşında, nereli?

EN HAMARAT BENİM 152. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir