Zuhal Topal Yemekteyiz Hilal kimdir? Hilal Bölüm kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacılarından Hilal Bölüm iddialı konuşmalarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Hilal Bölüm kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Hilal Hanım hakkında merak edilenler...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Hilal kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın üçüncü gün yarışmacısı Hilal, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Hilal kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Hilal Bölüm nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Mülkiye Bahşi, Yusuf Gökkuş, Hilal Bölüm, Filiz Ergül ve Erdem Direk oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ HİLAL KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hilal kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Hilal Hanım’ı merak ediyor. Hilal Bölüm aslen Ordu Mesudiyeli olup, İstanbul Sancaktepe’de oturmaktadır. Hilal Hanım evlidir ve 2 çocuğu bulunmaktadır.

Hilal Hanım yarışmayı güzellik ve estetik yarışmasına çevirenlere ve boş yapanlara sinir olduğunu belirterek, “Yemeklerime güveniyorum. Hırslıyım, azimliyim, Karadenizliyim. O yüzden inatçı bir yapım var. Bir yarışmaya giriyorsam, birinci olmak için girerim. Kalan kişiler ikincilik için yarışırlar. Yani rakiplerime şans tanımıyorum. ” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ HİLAL’İN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 39 puan alan Hava Hanım 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Hava kimdir? Hava Kasım kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 153. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir