Zuhal Topal Yemekteyiz Işık kimdir? Işık Başboğa kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacılarından Işık Başboğa iddialı konuşmalarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz Işık kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Işık Hanım hakkında merak edilenler...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Işık kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın beşinci gün yarışmacısı Işık, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Işık kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Işık Başboğa nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları Neslihan Şengül, Yavuz Balcı, Ozan Pelit, Suna Bozdoğan ve Işık Başboğa oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ IŞIK KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Işık kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Işık Hanım’ı merak ediyor. Işık Başboğa online butik işletmektedir. Işık Hanım aslen Batmanlıdır.

Işık Hanım mutfağa girilmesinden hiç hoşlanmadığını belirterek “Ben normalde çok doğal bir insanım ve benim karşıma yapmacık, gereksiz yorum yapan, sadece konuşmak için gelmiş bir yarışmacı beni aşırı sinir eder. Konuşmasam bile mimiklerimle ele vereceğimi düşünüyorum kendimi” ifadelerini kullanmıştır.

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 36 puan alan Muhammet Gök 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Muhammet kimdir? Muhammet Gök kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir