Zuhal Topal Yemekteyiz Mülkiye kimdir? Mülkiye Bahşi kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacılarından Mülkiye Bahşi iddialı konuşmalarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Mülkiye Bahşi kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Mülkiye Hanım hakkında merak edilenler...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Mülkiye kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın ilk gün yarışmacısı Mülkiye, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Mülkiye kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Mülkiye Bahşi nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Mülkiye Bahşi, Yusuf Gökkuş, Hilal Bölüm, Filiz Ergül ve Erdem Direk oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ MÜLKİYE KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mülkiye kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Mülkiye Hanım’ı merak ediyor. Mülkiye Öztürk Bahşi 27 yaşında güzellik uzmanlığı yapmaktadır. Bir senelik yeni evli olan Mülkiye Hanım, lojistik bölümü mezunudur ve satış pazarlama uzmanlığı yapmıştır. Aslen Kırşehirli olan Mülkiye Hanım’ın eşi ise Sivaslıdır.

zuhal topal yemekteyiz mülkiye kimdir

Mülkiye Hanım, “Ben yemek yapmayı küçüklüğümden beri çok seviyorum. Çocukluğumdan beri hep ben yaparım. Bekarken de evde hep ben yapardım. Herkes yemeklerimi çok beğeniyor. Kaynanam, görümcem, eltim, hepsi çok beğenir, yemeğe bana gelirler hep. Eşim de çok beğeniyor. Yemek yapmayı çok seviyorum, yemekten de zevk alıyorum. Sakatat pek yapmam, yapamam ama tavuk yemeklerini çok severim. Yemek yemek için çok gezerim ben. Hatta bütün Doğu Anadolu’yu gezdim. Yedim içtim, farklı lezzetler denedim. Evde de yaptım hepsini. Ben bir hafta boyunca yemeklerde lezzet arayacağım. Yani el açması falan benim için çok önemli değil. Tabi ki çok kolaya kaçılmadığı sürece. Ama lezzete çok önem veririm. Sunuma ve görselliğe de. Yemeklerin karışmasını sevmiyorum, tadı alamadığım için. ” ifadelerini kullanmıştır.

Mülkiye Hanım’ın Instagram hesabına @mulkiyeozturkk üzerinden ulaşabilirsiniz.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ MÜLKİYE’NİN MENÜSÜ

  • Ezogelin Çorbası
  • Enginar Şelalesi
  • Call’s Last Sleep
  • Yeşil Mercimekli Salata
  • Mülkiye’nin Spesiyali

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 39 puan alan Hava Hanım 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Hava kimdir? Hava Kasım kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 151. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir