Zuhal Topal Yemekteyiz Nuray kimdir? Nuray Aruz Tayfur kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Nuray kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz Nuray Aruz Tayfur ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Nuray kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın üçüncü gün yarışmacısı Nuray, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Nuray kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Nuray Aruz Tayfur nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Naim Akman, Simge Karakoç, Nuray Aruz Tayfur, Bilgehan Coşkuner, Suzan Öztürk oldu.

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 31 puan alan yarışmacı Gioacchino Bey 15.000 TL ödülün sahibi olmuştu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Gioacchino kimdir? Gioacchino Dell’aquila nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ NURAY KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Nuray kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Nuray Hanımı merak ediyor. Nuray hanım 30 yaşında, 14 yıllık evlidir ve ailesiyle Karamürsel’de yaşamaktadır. Nuray hanımın 4 çocuğu bulunmaktadır ve meslek olarak makyözlük yapmaktadır.

Birinci olmak için kimseye nazik davranmayacağını belirtmiştir.

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ NURAY’IN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil.

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 108. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
1
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir