Zuhal Topal Yemekteyiz Oğuz kimdir? Oğuz Kızıklı kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Oğuz kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz Oğuz Kızıklı ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Oğuz kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın beşinci gün yarışmacısı Oğuz, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Oğuz kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Oğuz Kızıklı nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Maysa Hudaykulyyeva Kaya, Mehmet Aksoy, Bilge Kurt, Zeynep Billur Uludağ, Oğuz Kızıklı oldu.

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 40 puan alan yarışmacı Bilgehan Bey 15.000 TL ödülün sahibi olmuştu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Bilgehan kimdir? Bilgehan Coşkuner kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ OĞUZ KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Oğuz kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Oğuz Bey’i merak ediyor. Oğuz Bey ressamdır ve kumdan resimler yapmaktadır. 34 yaşında olan Oğuz Kızıklı, 2 yıllık evli olup 1 tane de kız çocuğu sahibidir. 20 yıldır kum sanatıyla uğraşmaktadır ve güzel yazı sanatında Türkiye şampiyonu olmuştur.

Masa düzeni ve sunumlara özellikle dikkat ettiğini ve herkesin doğru sunumlar yapması gerektiğini belirtmektedir. Annesinden bile hızlı mantı kapattığını söyleyen Oğuz Bey, işinin de bir getirisi olarak gurmelik ve damak tadı kazandığını ifade etmektedir.

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ OĞUZ’UN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil.

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 115. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir