Zuhal Topal Yemekteyiz Özge kimdir? Özge Esin kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Özge kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz Özge Esin ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Özge kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın beşinci gün yarışmacısı Özge, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Özge kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Özge Esin nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Canan Yılmaz Yoldaş, Gökhan Aydın, Gizem Özgür, Oğuzhan Öner ve Özge Esin oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ ÖZGE KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Özge kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Özge Hanım’ı merak ediyor. Özge Esin 27 yaşındadır ve ev hanımıdır. Özge Hanım aslen Sivaslıdır. (Devamı gelecek)

Özge Hanım kendisini tanıtırken, “Masa düzeni benim için çok önemli. Yani beni ilk defa görecek, tanımıyor. Bana olan misafirperverliğine, saygısını gösterir. Sonuç olarak hayatında ilk kez gördüğü birini ağırlayacak. Sunum da önemli, masa düzeni de önemli. Temiz olmalı. Ben başak burcuyum, çok titizim, bunlara çok dikkat ederim. Kendi evimde nasıl titizsem, başkasının evinde de o şekildeyim. Benim günümde de herkes bana bu şekilde davranabilir, sorun yok. Kusursuz olacağım için, bundan eminim” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ ÖZGE’NİN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 31 puan alan Gülnaz Hanım 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Gülnaz kimdir? Gülnaz Turayeva kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 140. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir