Zuhal Topal Yemekteyiz Seda kimdir? Seda Meral kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Seda kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz Seda Meral ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Seda kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın beşinci gün yarışmacısı Seda, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Seda kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Seda Meral nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Serdar Karakoç, Esmehan Gökçe Öztekin, Gülderen Kara, Hatice Bilman, Seda Meral oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ SEDA KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Seda Hanım’ı merak ediyor. Seda Meral profil uzmanıdır ve babaannesiyle yaşamaktadır. Aslen Gümüşhaneli olan Seda Hanım, İstanbul Pendik’te oturmaktadır. Astroloji ve burçlardan çok iyi anladığını belirtmiştir. (Devamı gelecek)

Seda Hanım kendisinden bahsederken, “Çok fazla detay ve analitik çalışmayı severim. Sonrasında da dışa dönük, hareketli, eğlenceli, neşeli, müthiş pozitif enerjili bir kişiyimdir. Damarıma basarlarsa gözlerim yerinden çıkar. Kelimelerin sihrini kullanarak yarışmacıları manipüle edebilirim. Dominant yarışmacılar, parmak sallayan yarışmacılar olursa onları biraz törpüleyebiliriz, daha tatlı hale sokarız. Böyle sus pus olan, gözleri ışıltılı, renkli renkli profilleri biraz daha agresif duruma sokabiliriz, hepsini hallederiz” iadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ SEDA’NIN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil.

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 28 puan alan yarışmacı Bedriye Hanım 15.000 TL ödülün sahibi olmuştu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Bedriye kimdir? Bedriye Akçay kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 125. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir