Zuhal Topal Yemekteyiz Toprak kimdir? Süleyman Toprak Karadeniz kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Toprak kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz Süleyman Toprak Karadeniz ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Toprak kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın beşinci gün yarışmacısı Toprak, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Toprak kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Süleyman Toprak Karadeniz nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Muhammet Berfu Savaş, Nur Banu Doğan, İsmail Keskin, Mesut Özer ve Süleyman Toprak Karadeniz oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ TOPRAK KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Toprak kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Toprak Bey’i merak ediyor. Süleyman Toprak Karadeniz Kütahya’da yaşamaktadır. Kimya bölümü mezunudur ancak 8 yıldır alaylı aşçıdır. Toprak Bey daha önce de yarışmaya katılmış ve birinci olmuştur.

Toprak Bey, “Aşçıların hiçbirinden korkmuyorum. Çünkü bu formatta en iyiler yarışıyor. En iyilere layık görüldüğüm için ben de buradayım. Onların hiçbiri benim için önemli değil çünkü zaten biliyorsunuz ki önceki yarışmada birinci oldum, yine birinci olmaya geldim. 15 bin benim. Onlar anca günlerini kurtarmaya çalışsınlar. Geldikleri gün hepsi beraber gidecekler” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ TOPRAK’IN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 32 puan alan Oğuzhan Bey 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Oğuzhan kimdir? Oğuzhan Öner kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 145. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
1
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir