Zuhal Topal Yemekteyiz Vedat kimdir? Vedat Dokuzkardeş nereli, kaç yaşında?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacılarından Vedat Dokuzkardeş iddialı konuşmalarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz Vedat kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Vedat Bey hakkında merak edilenler...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Vedat kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın üçüncü gün yarışmacısı Vedat, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Vedat kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Vedat Dokuzkardeş nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘e bu hafta katılan yarışmacılar Seda Demir, İrem İnce, Vedat Dokuzkardeş, Yıldız Aydoğdu ve Murat Tektaş oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Seda kimdir? Seda Demir nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz İrem kimdir? İrem İnce nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Yıldız kimdir? Yıldız Aydoğdu nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Murat kimdir? Murat Tektaş nereli, kaç yaşında?

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 34 puan alan Meryem Sever Aynacı 50 bin TL ödülün sahibi oldu.

zuhal topal yemekteyiz vedat dokuzkardeş kindir

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ VEDAT DOKUZKARDEŞ KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Vedat kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Vedat Bey’i merak ediyor. Vedat Dokuzkardeş’in mesleği yazılımcıdır. Aslen Malatyalı olan Vedat Bey’in annesi aşçıdır.

Vedat Bey kendisini tanıtırken “Yemekle aram şuradan geliyor, annem 40 yıllık aşçıdır. O çalıştığı süre boyunca bende evde sürekli yemekler yaptım. Hem Türk mutfağından hem de dünya mutfağından yemekler yaptım. Aynı zamanda annemden de çok fazla tarif öğrendim. Annemin elinin lezzeti de bana geçti. Genç olmamın ve yemek konusunda bir eğitimimin olmamasının hiçbir önemi yok. Çünkü çok fazla deneyimim var bu konuda.” ifadelerini kullanmıştır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir