Zuhal Topal Yemekteyiz Yıldız kimdir? Yıldız Aydoğdu nereli, kaç yaşında?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacılarından Yıldız Aydoğdu iddialı konuşmalarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yıldız kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Yıldız Hanım hakkında merak edilenler...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Yıldız kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın dördüncü gün yarışmacısı Yıldız, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Yıldız kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Yıldız Aydoğdu nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘e bu hafta katılan yarışmacılar Seda Demir, İrem İnce, Vedat Dokuzkardeş, Yıldız Aydoğdu ve Murat Tektaş oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Seda kimdir? Seda Demir nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Vedat kimdir? Vedat Dokuzkardeş nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz İrem kimdir? İrem İnce nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Murat kimdir? Murat Tektaş nereli, kaç yaşında?

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 34 puan alan Meryem Sever Aynacı 50 bin TL ödülün sahibi oldu.

zuhal topal yemekteyiz yıldız aydoğdu kimdir

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ YILDIZ AYDOĞDU KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yıldız kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Yıldız Hanım’ı merak ediyor. Yıldız Aydoğdu yönetici asistanıdır. Mükemmeliyetçi olduğunu ve mutfakta asla pis çalışmaya müsaade etmeyeceğini belirtmiştir.

Yıldız Hanım kendisini tanıtırken “Yarışmaya katılan arkadaşları düşünüyorum ve inşallah boş konuşan olmaz. Boş konuşan insanlar beni fazlasıyla geriyor, fazlasıyla yoruyor. Kendimi onlara karşılık vermekten alıkoyamayacağım. Bu da tansiyonu yükseltecek. Ortam gerilsin istemiyorum. Herkes hakkını alsın, güzel bir yarışma çıksın.” ifadelerini kullanmıştır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir