En Hamarat Benim Betül kimdir? Betül Aslantaş nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Fox TV'de yayınlanan En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Betül izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Betül Aslantaş kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

featured

En Hamarat Benim Betül Hanım haftanın en dikkat çeken yarışmacılarından biri oldu. Fox TV’de yayınlanan En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Betül Aslantaş izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Betül Aslantaş kimdir, nereli kaç yaşında? En Hamarat Benim Betül hakkında ayrıntılı bilgiler…

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim her hafta içi Fox TV’de büyük ilgiyle izleniyor.

Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunduğu “En Hamarat Benim” yarışmasında her hafta birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösteriyor.

Evler pırıl pırıl olduktan sonra ise iş mutfakta hünerleri sergilemeye geliyor. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlıyor. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi oluyor.

EN HAMARAT BENİM BETÜL ASLANTAŞ KİMDİR?

En Hamarat Benim Betül Aslantaş, evli ve 2 erkek çocuk annesidir. Yemek yazarı olan Betül Hanım 35 yaşındadır. 7 kuşaktır İstanbulludur. Ayrıca kendisine ait aksesuar firması bulunmaktadır.

Temizlik yapmayı çok sevdiğini söyleyen Betül Aslantaş, temizliği mecburiyet olarak gördüğünü belirtip, günde 5 kez evi süpürdüğünü dile getiriyor.

Yemek konusunda da hamarat olduğunu savunan Aslantaş, bir yemeğin içinde hangi malzemelerin olduğunu çok iyi anlayabildiğini söylüyor. Yemeklerin tarihçelerini bildiğini anlatan Aslantaş, bunlar hakkında da yazılar yazdığını ifade etti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir