En Hamarat Benim Feride kimdir? Feride Ağır kaç yaşında, nereli?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Feride Ağır yorumlarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Feride kimdir? En Hamarat Benim Feride Ağır kaç yaşında, nereli? İşte Feride Hanım hakkında merak edilenlerin detayı...

featured

‘En Hamarat Benim Feride kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Feride Ağır, yorumlarıyla ekran başındaki izleyiciler tarafından çok merak edildi. Peki En Hamarat Benim Feride kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Feride Ağır kaç yaşında, nereli? İşte tüm ayrıntılar..

Fox TV ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları; Şule Meriç, Feride Ağır, Ramazan Ersoy, Kiraz Değerli, Medine Gengi oldu.

EN HAMARAT BENİM FERİDE KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Feride Ağır yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Haftanın ikinci yarışmacısı olan Feride Hanım 50 yaşındadır ve ev hanımıdır. Aslen Gaziantepli olan Feride Hanım 3 çocuk annesidir.

Feride Ağır kendisini tanıtırken, Antepli olduğuna vurgu yaparak, bileklerinin yapamayacağı şeyin olmadığını söylüyor. (Devamı gelecek)

EN HAMARAT BENİM FERİDE YEMEK MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen hafta 15 bin TL’lik büyük ödülü, aynı puanı alan Miraç Bey ve Aysun Hanım paylaştı.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Miraç kimdir? Gökhan Miraç Kaçıran kaç yaşında, nereli?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Aysun kimdir? Aysun Kabataş kaç yaşında, nereli?

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir