En Hamarat Benim Miraç kimdir? Gökhan Miraç Kaçıran kaç yaşında, nereli?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Gökhan Miraç Kaçıran yorumlarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Miraç kimdir? En Hamarat Benim Gökhan Miraç Kaçıran kaç yaşında, nereli? İşte Miraç Bey hakkında merak edilenlerin detayı...

featured

‘En Hamarat Benim Miraç kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Gökhan Miraç Kaçıran, yorumlarıyla ekran başındaki izleyiciler tarafından çok merak edildi. Peki En Hamarat Benim Miraç kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Miraç Kaçıran kaç yaşında, nereli? İşte tüm ayrıntılar..

Fox TV ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları; Nalan Lamba, Aysun Kabataş, Oğuzhan Arcanlı, Gökhan Miraç Kaçıran, Şengül Arslan Otay oldu.

EN HAMARAT BENİM MİRAÇ KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Miraç Kaçıran yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Haftanın dördüncü yarışmacısı olan Miraç Bey 31 yaşındadır ve avukattır. Aslen Şanlıurfalı olan Miraç Bey yarışmaya İstanbul’dan katılmaktadır. Miraç Bey geçtiğimiz Ocak ayında TV8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasına katılmış ve 23 puan alarak dördüncü olmuştur. Miraç Kaçıran kendisini tanıtırken, “Hijyen benim hassas noktam diyebilirim. Yemek yapmayı, mutfakta vakit geçirmeyi çok seviyorum. Bu yüzden bu yarışma benim için biçilmiş kaftandı, katılmak istedim. Tam bir lezzet avcısıyım. İstanbul’da bilmediğim restoran kesinlikle yok” ifadelerini kullanmıştır.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Miraç kimdir? Miraç Kaçıran nereli, kaç yaşında?

EN HAMARAT BENİM MİRAÇ YEMEK MENÜSÜ

  • Henüz belli değil.

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen hafta 15 bin TL’lik büyük ödülün sahibi Şenay Emektar oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Şenay kimdir? Şenay Emektar kaç yaşında, nereli

2
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir