En Hamarat Benim Mihri kimdir? Mihri Caryyarowa nereli, kaç yaşında?

Fox TV'deki En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Mihri izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Mihri Caryyarowa kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

featured

En Hamarat Benim Mihri kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Mihri Caryyarowa kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Fox TV’de yayınlanan En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Mihri Caryyarowa izleyiciler tarafından merak edildi. İşte En Hamarat Benim Mihri hanım hakkında ayrıntılı bilgiler…

15 BİN TL BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim her hafta içi Fox TV’de büyük ilgiyle izleniyor.

Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunduğu “En Hamarat Benim” yarışmasında her hafta birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösteriyor.

Evler pırıl pırıl olduktan sonra ise iş mutfakta hünerleri sergilemeye geliyor. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer yemek saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlıyor. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor.

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

2022’deki Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının ilk yarışmasında, 3-7 Ocak haftasında 15 bin TL’lik büyük ödülü 24 puan ile kazanan Onur Gulomjon Sattarov oldu.

TIKLAYINIZ >> En Hamarat Benim Onur kimdir? Onur Gulomjon Sattarov nereli, kaç yaşında?

EN HAMARAT BENİM Mihri Caryyarowa KİMDİR?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim Mihri Caryyarowa, yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Mihri hanım 30 yaşındadır ve ev yardımcısı olarak çalışmaktadır. Türkiye’ye 8 sene önce geldiğini belirten Mihri Hanım aslen Türkmenistanlıdır.

Mihri hanım çok temiz ve çok titiz olduğunu belirterek, şunları dile getiriyor: “Her zaman evde terlikle gezerim, çıplak ayakla gezmem. Temizlik yapmayı çok severim, hamaratım. Yabancı yemekleri çok merak ederim, yapmayı da severim. Türk yemeklerini çok iyi bilirim, hepsini yaparım. Çalıştığım yeri de kendi evimi de çok temiz yaparım, çok hamaratım.”

Mihri hanım, rahatsızlığı sebebiyle kendi yarışacağı gün yarışmadan çekilmiştir. Mihri hanım yerine dördüncü gün yarışmacısı olarak Gülten hanım yarışmaya dahil olmuştur.

KADİR EZİLDİ İLE EN HAMARAT BENİM 106. BÖLÜM FRAGMANI

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir