En Hamarat Benim Mine kimdir? Mine Martı nereli, kaç yaşında?

Fox TV'deki En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Mine izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Mine Martı kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

featured

En Hamarat Benim Mine Martı kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Mine Martı kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Fox TV’de yayınlanan En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Mine Martı izleyiciler tarafından merak edildi. İşte En Hamarat Benim Mine Hanım hakkında ayrıntılı bilgiler…

15 BİN TL BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim her hafta içi Fox TV’de büyük ilgiyle izleniyor.

Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunduğu “En Hamarat Benim” yarışmasında her hafta birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösteriyor.

Evler pırıl pırıl olduktan sonra ise iş mutfakta hünerleri sergilemeye geliyor. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer yemek saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlıyor. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor.

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

2021’deki Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının son yarışmasında 15 bin TL’lik büyük ödülü Murat Turan ve Yıldız Güneş paylaşmıştı.

EN HAMARAT BENİM MİNE MARTI KİMDİR?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim Mine Martı, yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Mine hanım 56 yaşında ve 15 yıllık aşçıdır. İstanbul Üsküdarlıdır. 2 kız ve 1 erkek olmak üzere toplam 3 çocuk annesidir.

Mine hanım çok hijyenik olduğunu ve girdiği evin çamaşır suyu kokması gerektiğini söylemektedir. Ayrıca elinin çok lezzetli olduğunu ve otel mutfaklarından ev mutfaklarına kadar çok çeşitli yemekler yaptığını belirtmektedir.

Mine Martı hem temizliğiyle hem de elinin lezzetiyle yarışmada çok iddialı olduğunu vurgulamaktadır.

TIKLAYINIZ >> En Hamarat Benim Kahmuran kimdir? Kahmuran Aksoy nereli, kaç yaşında?

TIKLAYINIZ >> En Hamarat Benim Gülizar kimdir? Gülizar Bulduk nereli, kaç yaşında?

TIKLAYINIZ >> En Hamarat Benim Şenay kimdir? Şenay Delikkaya nereli, kaç yaşında?

TIKLAYINIZ >> En Hamarat Benim Onur kimdir? Onur Gulomjon Sattarov nereli, kaç yaşında?

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir