En Hamarat Benim Oğuzhan kimdir? Oğuzhan Arcanlı kaç yaşında, nereli?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Oğuzhan Arcanlı yorumlarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Oğuzhan kimdir? En Hamarat Benim Oğuzhan Arcanlı kaç yaşında, nereli? İşte Oğuzhan Bey hakkında merak edilenlerin detayı...

featured

‘En Hamarat Benim Oğuzhan kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Oğuzhan Arcanlı, yorumlarıyla ekran başındaki izleyiciler tarafından çok merak edildi. Peki En Hamarat Benim Oğuzhan kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Oğuzhan Arcanlı kaç yaşında, nereli? İşte tüm ayrıntılar..

Fox TV ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları; Nalan Lamba, Aysun Kabataş, Oğuzhan Arcanlı, Gökhan Miraç Kaçıran, Şengül Arslan Otay oldu.

EN HAMARAT BENİM OĞUZHAN KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Oğuzhan Arcanlı yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Haftanın üçüncü yarışmacısı olan Oğuzhan Bey 28 yaşındadır ve mesleği ise işaret dili tercümanlığıdır. Aslen İzmirli olan Oğuzhan Bey yarışmaya İstanbul’dan katılmaktadır. Oğuzhan Arcanlı kendisini tanıtırken, “Bu yarışmaya bilgime, becerime ve lezzetlerime güvendiğim için katıldım. Hayatımdaki en büyük aşkım önce annem, sonra çamaşır suyu. Benim için yemek yapmak sanattır. Hayatımdaki bütün mikropları çamaşır suyuyla gönderiyorum” ifadelerini kullanmıştır.

EN HAMARAT BENİM OĞUZHAN YEMEK MENÜSÜ

  • Henüz belli değil.

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen hafta 15 bin TL’lik büyük ödülün sahibi Şenay Emektar oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Şenay kimdir? Şenay Emektar kaç yaşında, nereli

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir