En Hamarat Benim Netice kimdir? Netice Doğan kaç yaşında, nereli?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Netice Doğan yorumlarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Netice kimdir? En Hamarat Benim Netice kaç yaşında, nereli? İşte Netice Hanım hakkında merak edilenlerin detayı...

featured

‘En Hamarat Benim Netice kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Netice Doğan, yorumlarıyla ekran başındaki izleyiciler tarafından çok merak edildi. Peki En Hamarat Benim Netice kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Netice kaç yaşında, nereli? İşte tüm ayrıntılar..

Fox TV ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları; Semanur Kazan, Esra Sayar, Kaan Dursun, Netice Doğan, Pınar Örk oldu.

EN HAMARAT BENİM NETİCE KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Netice Doğan yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Haftanın bir diğer yarışmacısı olan Netice Hanım 52 yaşındadır ve ev yardımcısıdır. Aslen Erzurum Horasanlı olan Netice Hanım, iki çocuk annesidir ve üç tane de torunu bulunmaktadır.

Netice Doğan kendisini tanıtırken, “Temizlik yaparken kendimi unutuyorum, yemek yemeyi unutuyorum, dinlenmeyi unutuyorum. Çok güzel yemek yaparım. Her tür yemeğin üstesinden geliyorum. Çok hırslıyım, kendime çok güveniyorum, kazanacağımdan eminim” ifadelerini kullanmıştır.

EN HAMARAT BENİM NETİCE YEMEK MENÜSÜ

  • Henüz belli değil.

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen hafta 15 bin TL’lik büyük ödülü, aynı puanı alan Şule Hanım ve Feride Hanım paylaştı.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Şule kimdir? Şule Meriç kaç yaşında, nereli?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Feride kimdir? Feride Ağır kaç yaşında, nereli?

EN HAMARAT BENİM 149. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir