En Hamarat Benim Şengül kimdir? Şengül Arslan Otay kaç yaşında, nereli?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Şengül Arslan Otay yorumlarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Şengül kimdir? En Hamarat Benim Şengül Arslan Otay kaç yaşında, nereli? İşte Şengül Hanım hakkında merak edilenlerin detayı...

featured

‘En Hamarat Benim Şengül kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Şengül Arslan Otay, yorumlarıyla ekran başındaki izleyiciler tarafından çok merak edildi. Peki En Hamarat Benim Şengül kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Şengül Arslan Otay kaç yaşında, nereli? İşte tüm ayrıntılar..

Fox TV ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları; Nalan Lamba, Aysun Kabataş, Oğuzhan Arcanlı, Gökhan Miraç Kaçıran, Şengül Arslan Otay oldu.

EN HAMARAT BENİM ŞENGÜL KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Şengül Arslan Otay yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Haftanın beşinci yarışmacısı olan Şengül Hanım 27 yaşındadır ve pazarlama sorumlusudur. Aslen Bartınlı olan Şengül Hanım 8 aylık evlidir. Şengül Arslan Otay kendisini tanıtırken, “Temizim ve temizlik takıntılarım da var. Kirli çamaşır takıntısı huyumdur. Bir tane bardağı bile tezgahın üzerinde bırakmam. Evimin temizliğine ve yemeklerimin lezzetine o kadar çok güveniyorum ki bunu tüm Türkiye’ye duyurmak için yarışmaya katıldım. Bir insanın hamaratlığı detaylardan ve ince ayrıntılardan belli olur” ifadelerini kullanmıştır.

EN HAMARAT BENİM ŞENGÜL YEMEK MENÜSÜ

  • Henüz belli değil.

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen hafta 15 bin TL’lik büyük ödülün sahibi Şenay Emektar oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Şenay kimdir? Şenay Emektar kaç yaşında, nereli

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir